چهارشنبه, 1396/05/25 - 08:50
 1. ترجمه 24 تابع قوانين و مقررات كشور جمهوري اسلامي ايران است.

 2. پس از ارسال سفارش از سوي مشتري، در كوتاهترين زمان نسبت به قيمت گذاري سفارش اقدام خواهد شد.

 3. قيمت گذاري سفارشات رايگان است. از انجا که هر متن ویژگی های خاص خود را دارد نمی توان از قبل قیمت مشخصی برای ترجمه مشخص کرد. از اینرو برای اظهار نظر دقیق باید فایل سفارش ارسال شود تا پس از بررسی نسبت به قیمت گذاری سفارش اقدام شود. حداقل تعرفه ترجمه برای هر 250 کلمه انگلیسی به فارسی مبلغ 120 هزار ریال (دوازده هزار تومان) و برای فارسی به انگلیسی مبلغ 160 هزار ریال (16 هزار تومان) است.   

 4. فاكتور صادره به مدت يك ماه اعتبار خواهد داشت.

 5. مبلغ مندرج در فاكتور حق الزحمه مربوط به ترجمه مي باشد. بابت تايپ هزينه اي از مشتري دريافت نمي گردد. فايل ترجمه بصورت الكترونيكي در پنل مشتري قرار خواهد گرفت و مشتري با مراجعه به سايت قادر به دريافت فايل ترجمه خواهد بود.

 6. در صورت نياز به پرينت فايل ترجمه هزينه بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد. در صورت نياز به ارسال فايل ترجمه از طريق پست؛ هزينه پست از مشتري دريافت خواهد شد.

 7. پس از پرداخت الكترونيكي فاكتور، نسبت به ارجاع سفارش به مترجم اقدام خواهد شد.

 8. مترجم موظف است در زمان تعيين شده نسبت به ترجمه اقدام نموده و سفارش را ارسال نمايد.

 9. در صورت بروز مشكل در انجام ترجمه، سريعا مراتب به اطلاع مشتري خواهد رسيد و با هماهنگي مشتري در نزديكترين زمان به زمان تعيين شده قبلي سفارش، ترجمه خواهد شد.

 10. در صورت نياز به بازبيني يا ويرايش ترجمه، مشتري مي تواند ظرف يك هفته از دريافت سفارش موارد را به صورت دقيق مشخص نموده و از همان پنل ارسال سفارشات، مراتب را اعلام و پيگيري نمايد.

 11. مشتريان محترم مي توانند از طريق حساب كاربري خود پيشنهادات، شكايات، انتقادات و نقطه نظرات خود را با مديريت سايت در ميان گذاشته و پيگيري نمايند يا از طريق ارسال ايميل به info@tarjomeh24.com يا تماس تلفني (09337774959) اقدام نمايند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص تعرفه هاي ترجمه كليك كنيد.