نحوه تعیین قیمت سفارش ها

به منظور قیمت گذاری عادلانه و منصفانه فایلهای ارسالی تعداد کلمات متن مورد ملاک قرار می گیرد. بدین ترتیب که اگر فایل ارسالی بصورت نرم افزار ورد باشد توسط خود برنامه تعداد کلمات ان مشخص شده و بر همان اساس تعیین قیمت انجام می شود. در این خصوص لازم به ذکر است که تعداد کلمات رفرنس ها و پا نویس ها و هر قسمت دیگری از متن که نیاز به ترجمه ندارد از تعداد کل کلمات کسر می گردد و صرفا قسمتهایی که بایستی ترجمه شود ملاک عمل قرار می گیرد تا منصفانه ترین قیمت ممکن محاسبه شود.در این وضعیت ارسال فایلها در فونتها و سایزهای مختلف در تعداد صفحات مختلف در عمل تفاوتی در محاسبه قیمت ایجاد نمی کند. 

در مواردی نیز که متن بصورت عکس و یا فرمتی به غیر از ورد باشد بطور اتفاقی چند خط از هر صفحه انتخاب شده و تعداد کلمات شمارش می شود و از این طریق تعداد تقریبی کلمات کل متن بدست امده و ملاک قیمت گذاری قرار می گیرد. در این روش نیز بدیهی است صرفا قسمتهایی که بایستی ترجمه شوند در محاسبه موثر هستند و عکسها، نمودارها، جداول که نیازی به ترجمه ندارند در محاسبه تاثیری نخواهند داشت.

 

کانون ترجمه ایران که تحت مدیریت مترجمین رسمی است در تلاش است خدمات ترجمه خود را بصورت مطلوب و با کیفیت به منصفانه ترین قیمت ارائه نماید.

 

 
  سفارش ترجمه
  استخدام مترجم
  لینک های مرتبط
  نحوه ثبت سفارش ترجمه در سایت
  آموزش پرداخت اینترنتی
 
 
 
تهران، پونک، 35 متری گلستان, ایران زمین شمالی, کوچه گاز, بن بست رز, پلاک 3 واحد 13 ،
تلفن تماس :7073 118 0933
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت