درباره ما

گروه ترجمه 24، مجموعه مترجمان فعال و مرتبط با دارالترجمه رسمی 638 تهران (با مسئوليت آقای محسن عباسی به عنوان مترجم رسمی) است. 

برای ترجمه های غیر رسمی مانند ترجمه مقالات:

 از آنجا كه برای ارسال و دريافت سفارشات ترجمه غير رسمی نيازی به مراجعه حضوری مشتری در دارالترجمه نيست؛ به منظور سهولت مشتريان؛ ترجمه های غير رسمی از طريق سايت دريافت و اقدام می گردد. گروه ترجمه 24 دارای مترجمانی مجرب در رشته های گوناگون تخصصی است. ترجمه 24 صرفا در حوزه ترجمه زبان انگليسی به فارسی و برعکس فعاليت می نمايد. ارائه خدمات شايسته به اساتيد؛ دانشجويان؛ شركت ها؛ موسسات، نهادها.... با بهترين كيفيت از اهداف ترجمه 24 است. فعاليت اصلی گروه ترجمه 24 انجام ترجمه های غير رسمی مانند ترجمه مقاله، كتاب، چكيده مقاله، رزومه، كاتالوگ، روزنامه، دست نوشته ها و... است.

براي ترجمه های رسمی:

متقاضي بايد با اصل مدرك كه درخواست ترجمه آنرا دارد به دارالترجمه مراجعه نمايد. قبل از مراجعه می توانید با تماس تلفنی اطلاعات لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانیداز طریق ثبت سفارش در سایت یا از طریق شماره های واتس آپ دفتر و مترجم مسئوول، اسکن مدارک خود را ارسال نمائید تا نسبت به ارائه مشاوره لازم در خصوص زمان و هزینه ترجمه اقدام شود.   

آدرس: تهران، ميدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی،نرسیده به جمالزاده جنوبی، پلاک ۳۸، طبقه اول، دارالترجمه رسمي ۶۳۸ تهران

تلفن: 02166577502- 09337774959

شماره واتس آپ دفتر: 09054844828

ارتباط با مترجم مسوول

whatsapp